خدمات راهبری

خدمات راهبری

خدمات راهبری

شرکت تعمیرات و توسعه بهره برداری ریلی مپنا بمنظور راهبری ناوگان ریلی خود مصمم گردید با مطالعه گسترده ای در حوزه راهبری لکوموتیو و ایجاد زیرساخت های مناسب، بستری جهت ورود به این کسب وکار فراهم نماید.

در این ارتباط با عنایت به جایگاه مهم و حساس لکوموتیورانی طرحی با موضوع اعتباریابی ابزارهای سنجش ویژگی های روان شناختی متقاضیان استخدام برای لکوموتیورانی را با مشارکت دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه شهید بهشتی اجرا نمود و نتایج آن به عنوان استانداردی برای جذب لکوموتیورانان در ایران به راه آهن جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد گردید.

 

در اقدام بعدی شرکت تعمیرات و توسعه بهره برداری ریلی مپنا طرحی تحت عنوان نظام جامع بهره برداری از لکوموتیوهای ER24 تدوین نمود تا با بهره گیری از این طرح نحوه امکان تسریع در فرایند آموزش با استفاده از نیروهای تحصیلکرده دانشگاهی و ابزارهای جدید آموزشی جایگاه لکوموتیورانی را ارتقا دهد . این طرح در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

 

بمنظور ایجاد زیر ساخت های لازم برای آموزش لکوموتیورانی فضایی به مساحت 7000 متر مربع که دارای سه سیمولاتور زیمنس، GM/GE و آلستوم ، هفت کلاس آموزشی ، یک سالن همایش و سه کارگاه های آموزشی موتور و گیربکس -بوژی و ترمز – برق همراه با جدیدترین ابزارهای آموزشی پیش بینی شده است . این فضای آموزشی تا پایان سال 97 آماده بهره برداری خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.