همایش استراتژي شركت تعمیرات و توسعه بهره برداری ریلی مپنا

همایش استراتژي شركت تعمیرات و توسعه بهره برداری ریلی مپنا

همایش استراتژي شركت تعمیرات و توسعه بهره برداری ریلی مپنا

تدوین استراتژی و هدف گذاری امور جاری و آتی در شرکت های گروه مپنا از اهمیت بسزایی برخوردار است. از این­رو شرکت تعمیرات و توسعه بهره برداری ریلی مپنا از سال 1399 با کمک تیم حرفه­ ای شرکت مشاوره مدیریت گروه مپنا نسبت به بازبینی و تدوین مجدد استراتژی های کسب و کار شرکت اقدام نمود.

به گزارش روابط عمومی باتوجه به پایان رسیدن فرایند بازنگری استراتژی کسب و کار نگهداری و تعمیرات مپنا و تدوین استراتژی‌های وظیفه ای این شرکت، روز پنج شنبه 18 آذر ماه مراسمي با هدف تبیین استراتژی های پیش رو در مركز همايش‌هاي بين‌المللي پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

براساس این گزارش، در اين مراسم موضوعات مختلفي نظير اهمیت اجرای برنامه ها براساس اهداف تعیین شده در سند استراتژی توسط واحدها، افزایش اثربخشی و کارایی نيروي‌ انساني با هدف بهره­ وری حداکثری و کاهش هزینه و سودآوری مورد بحث و تبادل نظر مديران حاضر در جلسه قرار گرفت.

گفتني است در ادامه اين نشست تخصصي، هریک از مدیران این شرکت خلاصه‌اي از برنامه ها و سند ابتکارات استراتژی خود را با ذكر اهم فعاليت‌هاي خود مطرح كردند.

در پایان مدیر عامل شرکت تعمیرات و توسعه بهره برداری ریلی مپنا  ضمن تقدير از همكاري كليه نيرو‌هاي شركت تعمیرات وتوسعه بهره برداری ریلی كه باعث ارتقاء و رشد و شكوفايي اين مجموعه مي‌شوند، این همایش را سرآغازی برای شروع و اجرای برنامه های آتی واحدها خواند و تاكيد بر استمرار برگزاري اين‌گونه نشست‌هاي تخصصي شد.

خاطر نشان مي‌شود، اين مراسم كه در مركز همايش‌هاي پژوهشگاه صنعت نفت با همكاري شركت تعمیرات و توسعه بهره برداری ریلی برگزارشد مدیر عامل این شرکت، مدیرعامل شرکت مشاوره مدیریت، مشاور ارشد فرایند استراتژی و همچنين مدیران و روسای این مجموعه در حوزه استراتژی حضور داشتند و خلاصه‌اي از روند فعاليت‌هاي خود را در اين مراسم ارائه نمودند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.